Dzisiaj jest: 4.6.2020, imieniny: Christy, Helgi, Karola
Ogłoszenie:

Najlepszy program księgowy dla małych i średnich firm

dodano: 2020.05.06 ważne do: 2021.05.01 wyświetleń: 43
Szczegóły ogłoszenia:
Chciałbyś samodzielnie zająć się księgowością w prowadzonej przez siebie firmie? Jeżeli tak to „Super Księga Podatkowa” umożliwi każdemu na zadbanie o swoją księgowość. Zapewniany przez naszą firmę program daje możliwość na prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rozliczenie ryczałtu czy też da możliwość zadbać o płacę, ZUS, środki trwałe i sporo innego rodzaju kwestii. Modułów, które są dostępne w oferowanym przez nas oprogramowaniu, jest więcej i dotyczą również przejazdów, kwestii magazynowych bądź też wszystkich kwestii związanych z delegacjami. Oferowany przez nas program dostępny jest w wersji zarówno dla biur rachunkowych jak również pojedynczych firm. Dzięki budowie modułowej każdy klient może otrzymać dostęp tylko do tego, co jest mu potrzebne. Oczywiście zapewniamy pełne wsparcie naszych specjalistów, którzy służą zarówno na etapie wdrażania naszego programu, jak i późniejszej jego obsługi. Tym, co cechuje nasz program, jest fakt, że licencja jest dożywotnia i nie ma żadnych abonamentów, możliwość stosowania programu na określonej liczbie stanowisk, opcję jego odsprzedaży czy też opcja zakupienia modułów już po kupnie programu.
Kontakt
FORMSOFT Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Św. Antoniego 23, 50-073 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie lub inny wpis, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie !!!