Dzisiaj jest: 1.12.2020, imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
Ogłoszenie:

Serwis i naprawa Apple

dodano: 2020.06.22 ważne do: 2021.06.17 wyświetleń: 60
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Produkty Apple są stale poszukiwane i kochane przez użytkowników ze względu na ich funkcjonalność i doskonałą jakość. Od dawna stał się niezbędnym narzędziem roboczym, dlatego awaria gadżetu jest często niepożądanym problemem. Zasadniczo 80% przyczyn awarii sprzętu Apple to fizyczne uszkodzenie urządzenia. Obecnie istnieje wiele centrów usług specjalizujących się w świadczeniu tych usług - jednym z nich jest nasz serwis Apple Kraków. Usługi takie jak naprawa Apple Kraków są naszą główną specjalizacją. Naprawiamy szybko i sprawnie. Niektóre usługi można wykonać w obecności klienta. Podczas naprawy Apple używane są tylko oryginalne części zamienne. Jeśli klient chce obniżyć koszty pilnych napraw lub przyspieszyć je, oryginalną część można wymienić na wysokiej jakości kopie. Nasz serwis Apple Kraków oferuje pełen zakres usług związanych z oficjalną naprawą i diagnostyką sprzętu amerykańskiej korporacji: laptopów, tabletów, smartfonów itp. Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług.
Kontakt
JG GRUPA Jakub Groszek
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie lub inny wpis, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie !!!