Dzisiaj jest: 24.9.2020, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Ogłoszenie:

Najlepsze panele fotowoltaiczne na rynku

dodano: 2020.09.02 ważne do: 2021.08.28 wyświetleń: 33
Szczegóły ogłoszenia:
Chciałbyś mniej płacić za prąd? Jeżeli tak to na pewno powinieneś zapoznać się z ofertą naszej firmy. Siedziba naszej firmy znajduje się w Kielcach, jednakże obsługujemy klientów z dużo większego obszaru. Zakres robionych przez nas usług dotyczących paneli fotowoltaicznych obejmuje doradztwo, sprzedaż, wsparcie techniczne, naprawy bądź też montowanie tego rodzaju rozwiązań. Wszelkie sprzedawane i oferowane przez nas panele są rzeczywiście wysokiej jakości czy też posiadają ćwierć wieku gwarancji bezproblemowego działania. Zapewniane przez nas rozwiązania są bardzo skuteczne oraz pozwalają na znaczne ograniczenie kosztów prądu. Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić instalacje on-grid, off-grid bądź też rozwiązania łączące obie te technologie. Każdego klienta traktujemy w sposób wyjątkowy oraz dbamy, aby był w 100% zachwycony z oferowanych przez nas usług. Zapewniane przez naszą firmę instalacje są bardzo różnej mocy w zależności od potrzeb klientów. Potrafimy dać sobie radę z wykonaniem nawet najbardziej trudnych zleceń.
Kontakt
Solariz OZE
ul. Warszawska 6/4, 25-306 Kielce, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie lub inny wpis, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie !!!