Dzisiaj jest: 19.1.2021, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Ogłoszenie:

Pomoc w rozwoju firmy, szkolenia pracowników - SQDA.pl

dodano: 2021.01.12 ważne do: 2022.01.07 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma oferuje wiele różnych usług związanych z Informatyką. Od przeszło dekady działamy na rynku zapewniając bardzo wysokie standardy usług. Zapewniany przez nas zakres usług jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi pomoc przy organizacji tego rodzaju usług jak szkolenia online czy też e-learning. Osoby decydujące się na nasze usługi wspieramy także w wielu innych procesach informatycznych dotyczących dziedzin: szkoleń, zarządzania zdrowiem, systemów zarządzania i sporo innych usług. Zatrudniona przez nas kadra specjalistów świetnie wie jak należy podejść do każdego klienta i dlatego też mamy możliwość zagwarantować, że każdy będzie zachwycony z oferowanych przez nas usług. Cechuje nas elastyczność, bardzo dużo lokalizacji naszej siedziby, ułatwiających dotarcie do naszych specjalistów, oraz gwarancja jakości oferowanych przez nas usług i posiadanie certyfikatu ISO 9001:2015.
Kontakt
SQDA Alliance
ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna, cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://sqda.pl/
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie lub inny wpis, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie !!!