Dzisiaj jest: 15.4.2021, imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława
Ogłoszenie:

Kancelaria Prawna

dodano: 2021.03.27 ważne do: 2021.06.25 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria Turek&Wspólnicy Sp. z o.o. świadczy kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę prawną zarówno firm jak i klientów indywidualnych. Zespół naszych prawników wspierają licencjonowani detektywi oraz windykatorzy terenowi. W ramach naszej oferty wskazujemy na następujące obszary specjalizacji: Prawo cywilne - nasi prawnicy zapewniają reprezentację na każdym etapie postępowania, sporządzamy umowy i opnie prawne. Prawo upadłościowe w tym upadłość konsumencka. Prowadząc postępowania upadłościowe, pomogliśmy już wielu osobom w powrocie do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Prawo rodzinne - m. in. sprawy rozwodowe, podziały majątku, sprawy alimentacyjne. Nasi detektywi pomagają w zbieraniu dowodów. Prawo spadkowe - m. in. długi spadkowe, uchylenie się od skutków złożonego oświadczenia woli odnośnie spadku, rozrządzenia na wypadek śmierci, działy spadku. Prawo pracy - obsługujemy zarówno pracodawców jak i pracowników. Prawo administracyjne w tym prawo budowlane - pomagamy we wszelkich czynnościach urzędowych, nasi prawnicyzapewniają reprezentację w postępowaniach zarówno przed NSA jak i WSA. Prawo handlowe i gospodarcze - pomagamy każdego rodzaju przedsiębiorstwom, doradzamy zarówno w wyborze właściwej formy danego biznesu jak i na każdym etapie jego rozwoju. Nasze oddziały mieszczą się w Oławie oraz Wrocławiu. Nasi prawnicy reprezentują naszych Klientów na terenie całej Polski. Kontakt: tel. 538 166 433 e-mail: biuro@twkancelaria.eu http://www.twkancelaria.eu
Kontakt
Kancelaria Prawna
ul. Wiejska 40, 55-200 Oława, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie lub inny wpis, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie !!!