Dzisiaj jest: 24.6.2019, imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Ogłoszenie:

Ogrzewanie hali za pomocą promienników ciepła

dodano: 2019.04.01 ważne do: 2020.03.26 wyświetleń: 192
Szczegóły ogłoszenia:
Tanie ogrzewanie hal produkcyjnych, to w dzisiejszych czasach pożądane rozwiązanie. Z pomocą przychodzą promienniki ciepła. Ich działanie polega na emitowaniu energii za pośrednictwem kwarcowo-halogenowego żarnika. Fala świetlna, która przechodzi przez powietrze w pomieszczeniu oddziałuje ciepłem na osoby i przedmioty znajdujące się w jej zasięgu. Jest to takie ciepło, jakie odczuwamy wystawiając się na promienie słońca w pogodny dzień. Ponieważ promienniki nie ogrzewają powietrza, nie występuje zjawisko konwekcji, czyli unoszenia się cieplejszych mas ku górze, porywających przy okazji kurz i inne zanieczyszczenia. Takie ogrzewanie magazynów jest całkowicie bezpieczne i nie ma wpływu na zdrowie człowieka. Zapewnij swoim pracownikom odpowiednie ogrzewanie, a wzrośnie ich efektywność w pracy. Dodatkowo, po kilku miesiącach odczujesz, jak wiele pieniędzy na ogrzewaniu oszczędzasz.
Kontakt
Irsystem Nowoczesne Ogrzewanie
ul. Bratków 1, 41-200 Sosnowiec, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie lub inny wpis, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie !!!