Dzisiaj jest: 22.2.2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Ogłoszenie:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski

dodano: 2019.05.14 ważne do: 2020.05.08 wyświetleń: 250
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Adam Popławski jest adwokatem, który zajmuję z każdym problemem prawny. Strona kancelarii: http://www.poplawski.legal .Kancelaria W błyskawiczny sposób zaznajomi się z Twoją sytuacją i znajdzie efektywne rozwiązanie problemu. Kancelaria specjalizuję w prawie obywatelskim i odszkodowaniach, prawie rodzinnym, prawie spadkowym, prawie robocie oraz karnym. Kancelaria asystuje w stworzeniu i weryfikowaniu dokumentów, pertraktowaniu umów, w sporach jurydycznych i rewindykacji a również w sprawach posłusznych ekonomicznych i karnoskarbowych.Kancelaria jest chętna poniekąd w weekendy czy też dni wolne od robocie. Kancelaria adwokacka Adama Popławskiego cechuje się ogromnym zaangażowaniem, doświadczeniem, komunikatywnością oraz całą dyspozycyjnością. DANE: Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski, Adres: ul. Księcia Bogusława X 40, 70-441 Szczecin, Telefon: 662 043 998. e-mail: poplawski.lex@gmail.com
Kontakt
Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski
Szczecin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie lub inny wpis, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie !!!