Dzisiaj jest: 2.6.2020, imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
Ogłoszenie:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe EMALKENT

dodano: 2019.07.03 ważne do: 2020.06.27 wyświetleń: 247
Szczegóły ogłoszenia:


Każda ważna instytucja Państwowa posiada własną tablicę urzędową, dzięki której inni mogą dowiedzieć się o tym, gdzie znajduje się jej lokalizacja. Taka tablica ma cel informacyjny i posiada ściśle określone standardy, w jaki sposób powinny być one wykonane. 
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej zakładu emalierskiego Emalkent. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące oferty. Dodatkowo firma wytwarza także inne tablice aniżeli urzędowe. Możesz zgłosić własny projekt szyldu, a firma wykona go dla Ciebie. 
Warto zwrócić uwagę na produkty firmy Emalkent, ponieważ są one wykonywane z najwyższą starannością. Na przygotowaną w odpowiedni sposób blachę, – która wycięta jest i obrobiona według obowiązujących zasad – nakładana jest specjalna farba emaliowana, która po nałożeniu jest wysuszana w specjalnym piecu. Nakładane jest kilka warstw farby, by była ona jak najbardziej trwała. Takie tablice idealnie nadają się do powieszenia na, zewnątrz, ale także i wewnątrz budynku. 
Kontakt
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe EMALKENT
ul. Partyzantów 4, 32-650 Kęty, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie lub inny wpis, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie !!!