Dzisiaj jest: 7.12.2021, imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
Ogłoszenie:

STAŃ W OBRONIE ...STYTUCJI

dodano: 2020.10.30 ważne do: 2021.10.25 wyświetleń: 153
Szczegóły ogłoszenia:
TOWARZYSZE i TOWARZYSZKI ! KODofile i KODeraści !! UBywatele i UBywatelki !!! OD 2015 roku KRWAWI PiSlamiści ŁAMIĄ JĄ i LEWORZĄDNOŚĆ W TYM KRAJU . A DZIĘKI NIEJ TAK DOBRZE NAM SIĘ ŻYŁO ZARÓWNO KIEDYŚ KIEDY ŚWIADCZYLIŚMY SWOJE USŁUGI W RAMACH NIEJ TOWARZYSZOM RADZIECKIM JAK I W OBECNYCH CZASACH TOWARZYSZOM EUROPEJSKIM . CORAZ MNIEJ NAS NA PROTESTACH i DEMONSTRACJACH W JEJ OBRONIE . NIE MAMY SIĘ CO NAWET PORÓWNYWAĆ DO COROCZNEGO LISTOPADOWEGO MARSZU FASZYSTOWSKIEGO W WARSZAWIE KTÓRY GROMADZI PO DZIESIĄTKI A NAWET SETKI TYSIĘCY LUDZI . MY ZE SWOJĄ FREKWENCJĄ JESTEŚMY JAK MRÓWKA PRZY SŁONIU . TAK DALEJ BYĆ NIE MOŻE . DLATEGO WZYWAMY ludność pracującą miast i WSI do ZINTENSYFIKOWANIA SWOJEJ AKTYWNOŚCI W WALCE Z KACZYSTOWSKIM REŻIMEM . PiSlamiści WYPOWIADAJĄ OTWARTĄ WOJNĘ NIEZALEŻNEJ ...STYTUCJI ! PLANUJĄ REPRESJE WOBEC ...STYTUTEK i ...STYTUTÓW WŁĄCZNIE Z WYDALENIEM Z ZAWODU ! OTWARCIE NAKAZUJĄ ZANIECHANIE STOSOWANIA PRAWA EUROPEJSKIEGO ! TO KONIEC ...STYTUCJI ORAZ KROK W KIERUNKU WYPROWADZENIA POLSKI Z UNII EUROPEJSKIEJ ! WZYWAMY WSZYSTKICH DO PROTESTU ! STAŃCIE NA KAŻDE WEZWANIE ...STYTUTEK Z RÓŻNYCH POSTĘPOWYCH ORGANIZACJI !!! WYJDŹMY NA ULICE W CAŁEJ POLSCE - SOLIDARNI ZE ...STYTUTKAMI ! PAMIĘTAJCIE !!! DZIŚ ...STYTUTKI - JUTRO TY ! ...STYTUTKI CAŁEJ POLSKI , ŁĄCZCIE SIĘ ! BO JAK MAWIAŁ TOWARZYSZ LENIN “ Prawo jest dla nas a nie my dla prawa. Dlatego prawo stosujemy wtedy, kiedy nam pasuje “ PATRONAT NAD NASZYMI PROTESTAMI MAJĄ WIELCE ZASŁUŻENI ALFONSI Z PRZESZŁOŚCI JAK TW BOLEK z Gdańska , BRONEK ze WSI Szopa Radziecka CZY OJCIEC CHRZESTNY NASZEJ PROFESJI , KTÓREJ BRONIMY CZYLI magister ALEKSANDER ( po ojcu Stolzman ) z Kazimierza Dolnego ( na kolejnych zdjęciach - kliknąć na nie aby je powiększyć ) . PAMIĘTAJCIE WALCZYMY O NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ i NASZYCH DZIECI, ŻEBY BYŁO TAK JAK BYŁO . BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ. BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ WYBRANYM !!!
Kontakt
...STYTUCJA
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie lub inny wpis, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie !!!