Dzisiaj jest: 30.5.2020, imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Ogłoszenie:

REWELACYJNE MATERIAŁY NAUKOWE i EDUKACYJNE - BARDZO POLECAM !!!

dodano: 2020.05.15 ważne do: 2021.05.10 wyświetleń: 16
Szczegóły ogłoszenia:
SPRZEDAŻ : - PRAC DYPLOMOWYCH licencjackie i magisterskie - PRAC ZALICZENIOWYCH okresowe i semestralne - PREZENTACJI PowerPoint ( slajdy ) i Adobe Reader ( pdf ) - MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH opracowania , wykłady , skrypty , artykuły , testy itp. - KSIĄŻEK NAUKOWYCH podręczniki , komentarze , raporty , broszury - ŚCIĄG małe i duże WSZYSTKO TO ZE STUDIÓW Z KIERUNKÓW : - PRAWO - ADMINISTRACJA - BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE - HISTORIA - SOCJOLOGIA - POLITOLOGIA - EKONOMIA - PEDAGOGIKA - ZARZĄDZANIE - SPORT i inne głównie humanistyczne CAŁY WYKAZ DOSTĘPNYCH PRAC I MATERIAŁÓW I ICH CENY NA STRONIE INTERNETOWEJ prace-magisterskie.pl.tl Jak będziecie czytać co mamy do zaoferowania to aż zapłaczecie ze wzruszenia. A mamy naprawdę sporo. Szymuś czyta to codziennie i wzrusza się bardzo. Aż do łez. KONTAKT WEJŚCIE NA STRONĘ ( kliknąć na ten link ) - https://prace-magisterskie.pl.tl/
Kontakt
CENTRUM EDUKACYJNE
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie lub inny wpis, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie !!!