Dzisiaj jest: 15.4.2021, imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława
Ogłoszenie:

Wywóz gruzu Wrocław

dodano: 2021.03.31 ważne do: 2022.03.26 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
Transportowanie gruzu oraz innych odpadów remontowych, budowniczych i zielonych, to nasza codzienna specjalność. Od wielu lat we Wrocławiu i jego najbliższych sąsiednich gminach proponujemy wywóz gruzu Wrocław oraz gospodarowanie innymi odpadami - zarówno dla zaciekawionych firm jak i kontrahentów prywatnych. Podpisujemy umowy na dostawę i wywóz odpadów, a też wypożyczamy i dzierżawimy kontenery na gruz Wrocław - jeśli zachodzi taka potrzeba. Można u nas wydzierżawić kontener, a następnie opróżnić go we własnym aspekcie, niemniej jednak nasze specjalistyczne pojazdy i doświadczeni pracownicy mogą w wybitnie pomocnej cenie obsłużyć Państwa potrzeby kompleksowo - od dostawienia zasobnika na dokładny adres, aż po jego wymianę na pionierski i zgodną z regulacjami utylizację odpadów. Wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub też telefonicznie, by uzyskać wszystkie szczegółowe wiadomości dotyczące tego, jakie posiadamy kontenery na gruz Wrocław, a też złożyć od razu indywidualne zamówienie na wywóz gruzu Wrocław. Zachęcamy do kontaktu też osoby szykujące się do sezonowych prac ogrodniczych - nasze kontenery wyśmienicie nadają się do gospodarowania odpadami zielonymi, takimi jak liście, gałęzie, darnina lub ziemia ogrodowa. Posiadamy należyte pozwolenia oraz kooperujemy z lokalnymi sortowniami śmieci oraz składowiskami odpadów, gdzie na zakończenie trafiają śmieci wszystkich naszych kontrahentów. Rzecz jasna na wszystko gwarantujemy kompletną dokumentację.
Kontakt
Wywóz gruzu Wrocław
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie lub inny wpis, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie !!!