Dzisiaj jest: 18.9.2021, imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława
Ogłoszenie:

Petkus - Wialnie

dodano: 2021.03.03 ważne do: 2022.02.26 wyświetleń: 89
Szczegóły ogłoszenia:
Wialnie i czyszczalnie Petkus znane są z wysokiej jakości wykonania i sprawności. Stąd tworzone do nich sita spełniać muszą maksymalne wymagania i stanowić żelazną część tych celująco precyzyjnych maszyn. Zrobione przez Sitono podzespoły stanowią w tym przypadku pełnoprawny część kompletnego urządzenia stanowiącego o sile wielu biznesów zajmujących się produkcją produktów spożywczych. Petkus jest jedną z czołowych firm na świecie, które zajęły się technikami mechanicznej obróbki ziaren i nasion. Prowadzi działania ona na rynku od 1852 roku, dlatego też jej warsztat i obeznanie sprawiają, że do wytwarzania swoich produktów używa tylko najwyższej próby materiałów. Z kolei sita wykorzystywane do ich maszyn muszą wykazać się najwyższą możliwą jakością – stąd wyroby Sitono idealnie do nich się nadają. Wytwórnia Sit Sitono Krzysztof Nowakowski ul. Zawodzie 9 62-330 Nekla tel. 61 438 60 69 sitono@sitono.pl
Kontakt
Martyna
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie lub inny wpis, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie !!!