Dzisiaj jest: 22.1.2020, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Ogłoszenie:

Girya Fitness - sklep fitness

dodano: 2018.12.30 ważne do: 2019.12.25 wyświetleń: 232
Szczegóły ogłoszenia:
Nie każda trenująca osoba zdaje sobie sprawę z tego, jak istotnym elementem treningu jest rozgrzewka. Brak odpowiedniego przygotowania może skutkować kontuzją bądź skurczami. Rozciągnięcie pozwoli przygotować mięśnie na dużą dawkę wysiłku. Ponadto niezmierne istotne jest korzystanie jedynie ze sprzętu do ćwiczeń adekwatnego do posiadanych możliwości fizycznej. Zbyt duże obciążenia mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Szeroką ofertę urządzeń pod względem wielkości oraz wagi znaleźć można w sklepie Girya Fitness. Asortyment przeznaczony jest dla wszystkich bez względu na płeć czy wiek. Koncentracja na potrzebach konsumentów to cecha, która sprawia, że firma cieszy się tak dużą popularnością. W sklepie można zakupić odważniki do ćwiczeń z własnym napisem. To świetne rozwiązanie dla siłowni, które chcą ulokować na sprzęcie reklamę swojego przedsiębiorstwa.
 
Kontakt
Girya Fitness
ul. Dowborczyków 25, 90-019 Łódź, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie lub inny wpis, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie !!!