Dzisiaj jest: 19.10.2021, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Ogłoszenie:

Zapisy na kurs rysunku odręcznego i zajęcia plastyczne

dodano: 2021.08.05 ważne do: 2021.12.31 wyświetleń: 67
350 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kurs Rysunku Kraków - Elipsa, przyjmuje osoby zainteresowane zdawaniem egzaminów i przygotowaniem się na studia Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Projektowanie Wnętrz, Wzornictwo Przemysłowe, Digital Design. Zajęcia skierowane są do licealistów, studentów i hobbystów. Prowadzimy również zajęcia dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych w wieku 10-15 lat. Zajęcia prowadzą czynni zawodowo architekci z wieloletnim doświadczeniem branżowym i dydaktycznym dr inż. arch. i mgr inż. arch, wpisani na listę Izby Architektów RP. Na lekcjach przebywa od 2 do 5 prowadzących. Zajęcia prowadzą nauczyciele akademiccy z tytułami naukowymi, pracownicy uczelni wyższych. Terminy do wyboru - wtorek, środa, czwartek w godzinach od 15.30 do 19.30 i w soboty od 9.30 do 13.30. Dodatkowo prowadzimy zajęcia z Historii Sztuki, przygotowujące do egzaminu maturalnego w soboty 13.30-15.00. Pracownia rysunku jest zlokalizowana w ścisłym centrum Krakowa na ul. Krowoderskiej 6/14, obok domu kultury YMCA. Posiadamy szeroką ofertę kursów rysunku, dostępnych na naszej stronie internetowej. Z każdym kursantem rozpoczynamy pracę od podstaw. Nie trzeba mieć wcześniejszego przygotowania plastycznego. Przyjmujemy osoby początkujące, a także osoby zaawansowane, które miały kontakt z rysunkiem odręcznym. Zajęcia z rysunku prowadzone są w grupach dostosowanych do ilości prowadzących. Tematyka nie jest powtarzalna, program utworzony jest od form podstawowych, aż po zagadnienia zaawansowane. Osoby uczące się 2-3 lata i więcej na naszym kursie, otrzymują odmienne zadania niż w pierwszym roku nauki. Tematy oparte są przede wszystkim o tematykę egzaminów wstępnych na uczelniach wyższych. Każdy uczeń przerabiając 90% prac rysunkowych na kursie rysunku nie powinien być zaskoczony tematami na egzaminie wstępnym. Mamy jedną z wyższych frekwencji na egzaminach, każdego roku dostaje się 100% naszych uczniów. Pracownię rysunku Elipsa cechuje akademickie podejście do sposobu przekazywania wiedzy. Zapraszamy do naszej profesjonalnej pracowni. Dane Kontaktowe Pracownia Architektury i Rysunku Elipsa s.c. tel. 692 415 013 tel. 600 926 466 mail.: elipsa@kurs-rysunku.pl strona: http://www.kurs-rysunku.pl
Kontakt
Pracownia Elipsa
ul. Krowoderska 6/14, 31-141 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie lub inny wpis, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie !!!