Dzisiaj jest: 19.10.2021, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

O nas

Money-Portal.pl   to jeden z większych serwisów ogłoszeniowych w internecie.

Prowadzisz swoją działalność gospodarczą lub jesteś złotą rączką? Dodawaj ogłoszenia bezpłatne i oferuj swoje usługi. W internecie wiele osób poszukuje fachowców, mechaników, opiekunkek do dziecka, tłumaczy i wielu innych.

Masz w domu sprzęt, urządzenia, maszyny, które są w dobrym stanie, ale ich nie używasz? Dodawaj bezpłatne ogłoszenia drobne i sprzedaj lub oddaj komuś, przedmioty, które zajmują miejsce w Twoim domu.

Zamieszczaj bezpłatne ogłoszenia drobne, kupuj i sprzedawaj po okazyjnej cenie. Chcesz poznać interesujących ludzi? Napisz anons i zaproponuj chęć spotkania nowym znajomym. 

Chcesz wymienić swoje ubrania? Jeśli Ty nie używasz już ich, to oddaj je komuś za drobną opłatą lub za darmo.   Przeprowadzasz się i musisz wyminić część wyposażenia domu? Sprzedaj meble, sprzęt sportowy, elektronikę, akcesoria dla dzieci, dzieła sztuki i obrazy, książki, płyty... i przy okazji sprzedaj lub wynajmij swoje mieszkanie zamieszczając ogłoszenie w naszym serwisie.

Sprzedawaj wszystko, co chcesz. Bezpłatne ogłoszenia za darmo cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dzięki czemu bez trudu znajdziesz nabywcę. Money-Portal.pl  to serwis, na którym zamieścisz oferty pracy oraz ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. W krótkim czasie znajdziesz kupujących i sprzedających z Twojego miasta. 

Zapraszamy do korzystania z naszego portalu przy każdej okazji.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie lub inny wpis, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie !!!